banner

NÁŠ TÝM

Miss Radka - HEAD OF PRESCHOOL

 

 

Miss Radka - HEAD OF PRESCHOOL

info@abacuscb.cz

„Rome was not built in a day.”

 

 

 

Zakladatelka a ředitelka anglické školky a jesliček Abacus English Preschool. Stará se o osnovy školky, učební plány, koordinaci výuky, plánování školního roku a provoz školky a jesliček. Připravuje učební materiály a zázemí tříd pro výuku. Je konzultantem a poradcem pro personalistiku a má kompetenci v oblasti rozvoje. Spolupracuje na tvorbě propagačních a marketingových materiálů. Je kaučem pro osobnostní rozvoj učitelů, kontroluje úroveň průběhu výuky a výchovy dětí a konzultuje průběh s učiteli. Mezi další kompetence spadá také spokojenost a zpětná vazba od rodičů.

 

Miss Iva - TEACHER

,,Don't wish it were easier. Wish you were better.

Vzdělává a vychovává děti, rozvíjí jejich znalosti, schopnosti a osobnost. Připravuje materiály a komunikuje a konzultuje výsledky dětí s rodiči.

 

 

Miss Madison - ASSISTANT TEACHER

,,Two heads are better than one.

Miss Maddy je rodilá mluvči z Kanady. Má dohled nad dětmi a zajišťuje jejich bezpečnost. Každodenně spolupracuje s učiteli na výchovné a vzdělávací činnosti.

 

Mr. Marek - MARKETING MANAGER

,,It's never to late to learn.

Spoluzakladatel anglického centra Abacus English Preschool. Koordinuje finanční stránku a zaměřuje se na další rozvoj. Stará se o optimalizaci systémů a implementaci elektronických řešení. Zajišťuje přípravu aktivit, společenských akcí, je kompetentní osobou v oblasti personalistiky a odměňování zaměstnanců. Spravuje propagační a marketingovou činnost.

 

 

 

SECRETARY

,,While we are postponing, life speeds by.

Odpovídá za chod kanceláře a vyřizuje administrativní agendu. Komunikuje s partnery, dodavateli a vede evidenci firemní koresponcence. Má dohled nad dodržováním termínů.

 

 

 

 

 
Nahoru
 
Sdílet na: